Centering

Centering je metóda, ako prebudiť celý Váš potenciál a získať vládu nad svojím životom. Rozšírením vedomia môžete potom:

  • zlepšiť svoje schopnosti
  • objaviť svoj talent
  • dosiahnuť úspech a finančnú istotu
  • mať lepšie zdravie a vzťahy

Byť centrovaný znamená cítiť sa v rovnováhe – myseľ a telo sú pokojné a bdelé. Centrovaným sa človek stáva, keď si rozpomenie na  všetky aspekty seba samého – telo, myseľ, duša a pripustí si svoj životný zámer.

Centrovanie je riešenie.

Väčšinu času sa stretávaš s ostatnými ľuďmi, ale po celú dobu so sebou samým. Ako sa pripravuješ na tieto stretnutia, má veľký vplyv na ich výsledky. A vedieť, ako ísť do svojho centra, je rozhodujúcim faktorom pri stretnutí sa s vlastnými potrebami – a zároveň rozvíjať a udržiavať dobré vzťahy s tými, s ktorými sa stretávame na ceste.

Ak si vo svojom centre, znamená to cítiť sa vyrovnaný – váš dych plynie hladko, myseľ, telo je pokojné a bdelé, adaptuje sa na situáciu. Centrovanie plodí jasnosť, jasnosť privoláva odvahu a odvaha vedie po ceste správneho konania.

Centrovanie sa deje, keď si pamätáš a pripúšťaš rôzne aspekty seba – telo, myseľ a zámer sa prirodzene prerozdelí, čo umožní zamerať všetky svoje schopnosti na to, čo potrebujete alebo chcete dosiahnuť.

Ak ste vycentrovaní, to čo ste doteraz trénovali mentálne al. psychicky, sa bude objavovať spontánne. A ak si to dobre natrénujete, centrovanie vám ponúka riešenie, ktoré budete potrebovať v každom okamihu svojho života.

Centrovanie je riešenie – či už pracujete v bežnom kancelárskom prostredí, prevádzkujete malé firmy, zabezpečujete chod domácnosti, alebo meníte svoj život, „podnikať správne kroky“ je veľmi náročné. Tieto požiadavky vyžadujú „schopnosť rýchlej odozvy“, ktorá vám umožní zvládnuť problémy v pokoji, rovnováhe a čestne.

Možnosti trénovania:

• Poznanie seba a svojich potrieb

• Dychové cvičenia a harmonický pohyb (Tai Chi, Chi Kong, joga, tanec)

• Kroky k zdravému životu